4 rzeczy, dzięki którym przestaniesz gubić klucze wychodząc z domu

2018-05-16
4 rzeczy, dzięki którym przestaniesz gubić klucze wychodząc z domu
Wychodzisz z domu. Zamykasz go i bierzesz ze sobą klucze. Ile razy zdarzyło ci się je zgubić lub chociaż nerwowo przeszukiwać zawartość torebki lub plecaka w ich poszukiwaniu? No właśnie. Klucze to drobiazg, o którego zgubienie nie łatwo. Co więcej, ich utrata wiąże się z wieloma negatywnymi emocjami a także dodatkowymi kosztami związanymi z koniecznością dorobienia kolejnej pary lub wymiany zamka. Tymczasem istnieją proste sposoby na to, by klucze przestały się gubić! Przedstawiamy listę 4 rzeczy, które warto mieć, aby zapomnieć o problemach z gubiącymi się lluczami. Oto one!


Niezawodna, klasyczna smycz


Jednym z najprostszych a jednocześnie najskuteczniejszych rozwiązań dla osób, które gubią klucze do mieszkania jest klasyczna smycz, dzięki której klucze możesz powiesić na szyi. Obecnie w sklepach znajdziesz sporo smyczy na klucze w wielu wariantach kolorystycznych oraz szerokościach. Dzięki temu znalezienie idealnej nie powinno stanowić żadnego problemu. Smycz ma jeszcze jedną zaletę - twoje klucze będą bezpieczne nawet jeśli nie zabierasz ze sobą torebki, plecaka lub innego bagażu. Co więcej, dzięki niej możesz mieć wolne ręce. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób aktywnych (np. uprawiających sport). Warto również dodać, że koszt zakupu smyczy jest stosunkowo niewielki, nie musisz więc obawiać się wydatków.

klucze na smyczy


Nowoczesna technologia - czyli znajdź swoje klucze!


W dzisiejszych czasach technologia wkrada się do każdego aspektu naszego życia starając się nam maksymalnie je ułatwić. Wciąż jednak niewiele osób wie, że możemy wykorzystać ją również po to, by nie gubić swoich kluczy. Jak to możliwe? To bardzo proste. W ofertach sklepów z elektroniką znajdziemy breloczki, które pozwalają nam zlokalizować gdzie znajdują się klucze. Wyposażone w technologię Bluetooth łączą się z naszym telefonem pokazując nam gdzie znajdują się klucze. Część z nich, wyposażona jest dodatkowo w nadajnik GPS dzięki któremu bez trudu sprawdzimy gdzie znajdują się nasze klucze, nawet jeśli zgubimy je daleko od domu. Zalet takiego gadżetu jak widać jest naprawdę sporo. Minusem może być jednak dość wysoki koszt zakupu tego typu urządzenia.

klucze z brelokiem


Praktyczna nerka lub saszetka


Czasami najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Dlatego też, jeśli zdarza ci się często gubić klucze postaw na praktyczny i niewielki bagaż, w których możesz je umieścić. Obecnie możesz wybierać wśród wielu rozwiązań dla kobiet, mężczyzn a nawet dzieci.


czarna pikowana saszetka na pas

Jednym z tych, które są nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo modne są nerki na pas. To niewielkie torby na pasku zawieszanym na biodrach. Są wygodne, ponieważ nie zajmują twoich rąk - bez problemu możesz robić zakupy, biegać, jeździć na rowerze. Co więcej, bez trudu zmieścisz w nich nie tylko klucze, ale również inne przydatne drobiazgi takie jak telefon czy portfel. Co więcej, nerka znajduje się na twoim brzuchu, dzięki czemu nie musisz obawiać się kradzieży.

Kolejnym z rozwiązań, które również warto rozważyć są modne i stylowe saszetki na ramię, które sprawdzą się wtedy, gdy chcesz wyglądać nieco bardziej elegancko a jednocześnie czuć się swobodnie. Dostępne są w setkach wzorów i modeli, dzięki czemu bez trudu znajdziesz rozwiązanie dla siebie.

saszetka na ramię Pariso


Brelok - wybierz idealny


Jeśli często gubisz klucze warto postawić na to co znane i sprawdzone - czyli na odpowiedni breloczek. Nie tylko o wiele szybciej znajdziesz klucze w plecaku lub torebce, ale również połączysz je ze sobą, dzięki czemu poszukiwanie tego klucza, którego aktualnie potrzebujesz będzie znacznie łatwiejsze. Aby breloczek w pełni spełnił swoją rolę postaw na model, który będzie dość duży i widoczny np. ze względu na jaskrawy kolor.

brelok z kluczami

Jak widzisz - zakup przydatnego, niewielkiego drobiazgu może znacząco ułatwić twoje życie i sprawić, że już nigdy więcej nie będziesz musiał obawiać się utraty kluczy do mieszkania. Większość z gadżetów, które przedstawiamy nie kosztuje dużo. Warto więc poważnie zastanowić się nad ich zakupem - to naprawdę się opłaca.
pixel