Odstąpienie od umowy i reklamacje

Jako konsument możesz zwrócić przedmioty kupione w sklepie Pariso.pl Poinformuj nas o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Poinformuj nas o planowanym zwrocie: mailowo poczta.pariso@gmail.com, telefonicznie:tel: 788-560-768 lub  listownie na adres siedziby:"Pariso" Daniel Pękala , Pleśna 338, 33-171 Pleśna . Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar prosimy odsyłać na adres: "Pariso" Daniel Pękala , Pleśna 338, 33-171 Pleśna. Do paczki z  towarem proszę dołączyć:  oświadczenie z własnoręcznym podpisem o rezygnacji z zakupu, dowód zakupu, nr konta, na który ma być dokonany zwrot należności.

Gotowy formularz zwrotu/reklamacji możesz pobrać pod tym linkiem lub wygenerować za pośrednictwem generatora dokumentów klikając tutaj.

Możesz również własnoręcznie napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (poniżej wzór):

 

 

Miejscowość, data

 

Imię, nazwisko i adres konsumenta

 

Daniel Pękala "Pariso"

Pleśna 338

33-171 Pleśna

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 

Oświadczam, iż na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.)

odstępuję od umowy sprzedaży następujących rzeczy .............................................. zawartej dnia ...............

Proszę o zwrot ceny płatności na konto nr.........................................................................................

Jednocześnie informuję, iż zakupiony towar zostanie zwrócony na warunkach określonych w umowie w ciągu 14 dni.

 

                                                                                     Z poważaniem,

pixel