Najlepsze plecaki szkolne dla chłopca

2018-02-08
Najlepsze plecaki szkolne dla chłopca
Wybór odpowiedniego plecaka dla ucznia ma ogromne znaczenie. Nie tylko wpływa na komfort i wygodę dziecka, ale również jest ważnym elementem szkolnego stylu. Nic więc dziwnego, że uczniowie chcą, by ich plecaki były modne, niecodzienne i efektowne. O ile w przypadku dziewczynek wybór plecaka o ciekawym designie jest dość prosty, ponieważ ich oferta jest bardzo szeroka, o tyle rodzice chłopców często mają problemy ze znalezieniem ciekawych propozycji. Postanowiliśmy im pomóc. Oto najlepsze plecaki szkolne dla uczniów, które z pewnością ucieszą każdego chłopca.

Plecaki dla superbohaterów


Każdy chłopiec z zapartym tchem śledzi przygody superbohaterów i marzy, by posiadać podobne do nich umiejętności. Bardzo często fascynacja ta trwa przez wiele lat. Warto pomóc małemu uczniowi w realizacji marzeń poprzez zakup odpowiedniego plecaka. W naszej ofercie znajdziesz modne i praktyczne tornistry z logo Batmana oraz Supermana. Są naprawdę pojemne i wytrzymałe a przy tym pozwalają na spełnienie marzeń o zostaniu superbohaterem.

plecak młodzieżowy dla chłopca Batman

Dla miłośników piłki nożnej


Wielu chłopców pasjonuje się sportem. Wśród dyscyplin, które cieszą się wśród uczniów szczególną popularnością na pierwszym miejscu znajduje się piłka nożna. Chłopcy nie tylko próbują w tej dyscyplinie własnych sił, ale również kibicują ulubionym drużynom. Twój syn należy do tego grona? Spraw mu prezent w postaci plecaka nawiązującego do ulubionej dyscypliny. Plecak z piłką to dobre rozwiązanie, które jednocześnie pozwala uczniowi zamanifestować swoją miłość do futbolu, z drugiej zaś nie podsyca konfliktów pomiędzy fanami różnych drużyn. Plecak, który proponujemy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów - dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała i nie obciąża kręgosłupa.

plecak dla fana futbolu

Klasyka wciąż w cenie


Nie każdy uczeń chce wyróżniać się z tłumu. Wielu chłopców ceni sobie to, co klasyczne i proste. Na szczęście, w naszej ofercie znajdziesz plecaki również w tym stylu. Co więcej, łączą one w sobie nie tylko klasyczną kolorystykę i wzornictwo, ale również cechują się wysoką jakością materiału oraz wykonaniem, które odciąża kręgosłup ucznia. Propozycją, którą szczególnie warto wziąć pod uwagę jest plecak o kroju tradycyjnego tornistra. To propozycja, która nie tylko zapewni uczniowi wygodę, ale jednocześnie mimo wszystko wpasowuje się w aktualne trendy - między innymi modny styl vintage.

plecak czarny a la tornister

Modne emotki


Chłopcy, podobnie jak dziewczęta chętnie korzystają z internetu i są na bieżąco z tym co dzieje się w sieci. Dlatego też plecak, który ozdobiony jest modnymi emotikonami znanymi z czatów i komunikatorów to propozycja, która ucieszy każdego ucznia. Plecak w klasycznym, czarnym kolorze ozdobiony wieloma emotikonami wygląda nowocześnie i wpisuje się w aktualne trendy. Z pewnością spełni więc oczekiwania każdego ucznia.

plecak szkolny w emotikony

Jak widać, chłopcy nie są wcale skazani na nijakie, jednokolorowe plecaki, które nie zachęcają swoim wyglądem. Wprost przeciwnie. Kolorowych a jednocześnie doskonale wykonanych propozycji jest naprawdę sporo - wykorzystaj to. Pamiętaj, że ładny, modny plecak zachęca ucznia do uczęszczania do szkoły. Wszyscy kochamy przecież wyglądać i czuć się dobrze.
pixel