Szalony zwierzolub - propozycje toreb ze zwierzakami

2018-04-16
Szalony zwierzolub - propozycje toreb ze zwierzakami
Wybierając plecak lub torbę często sugerujemy się ceną, tym czy jest to praktyczny rodzaj bagażu i aktualnymi trendami. Czasem warto jednak uświadomić sobie, że za pomocą odpowiednio dobranej torby możemy podkreślić swój styl, a nawet powiedzieć nieco o sobie. Przykładem mogą być coraz popularniejsze wśród miłośników zwierząt torby, które ozdobione są ich wizerunkami. Taka torba nie tylko prezentuje się doskonale, ale również może powiedzieć wszystkim, że kochasz zwierzęta! Sprawdź nasze propozycje toreb dla zwierzolubów!

Idealna propozycja dla kociar i kociarzy


Kiedy mówimy o szalonej miłości do zwierząt nie sposób wspomnieć o miłośnikach kotów. Osoby, które są posiadaczami tych eleganckich zwierząt często są w stanie podporządkować całe swoje życie by jak najlepiej zająć się ukochanym futrzakiem. Nie dziwi więc fakt, że mogą zechcieć także manifestować swoją miłość do kotów za pomocą wyjątkowej, stylowej torby. Na szczęście, jest to możliwe. Wystarczy wybrać szkolną torbę z zabawnym kotem w okularach lub listonoszkę z kotem DJem, by zwrócić na siebie uwagę każdego. Co więcej torby te są niezwykle pojemne i praktyczne, więc ich niebanalny wygląd nie jest jedyną zaletą. Dzięki nowoczesnej technice druku, zdjęcie kota na torbie będzie prezentować się doskonale przez długi czas.

torba na ramię z kotem DJ-em w okularach

Pies najlepszy przyjaciel człowieka


Nie przepadasz za kotami i uważasz, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? To nie problem! Toreb z psami również jest u nas całkiem sporo. Jeśli cenisz sobie dobry żart, lubisz wyróżniać się z tłumu i wywoływać uśmiech na twarzy innych osób postaw na torbę z mopsem w śmiesznej peruce afro. Jeśli zaś chcesz, by Twoja torba ukazywała jak piękne mogą być psy - szkolna listonoszka z psem husky z pewnością spełni twoje oczekiwania. Zaletą toreb, które polecamy jest szeroki pasek z podkładką, dzięki której torba nie wpija się w ramie.

torba młodzieżowa z husky

Odrobina dzikości i egzotyki


Zwierzęta to nie tylko psy i koty. Dlatego też w naszej szerokiej ofercie nie mogło zabraknąć toreb ozdobionych nieco bardziej egzotycznymi zwierzętami - zabawną żyrafką oraz niezwykłą, groźną panterą. Torby te zwracają na siebie uwagę i są naprawdę stylowym dodatkiem, który sprawi, że Twoje codzienne stylizacje nabiorą wyrazu i charakteru. Co więcej, mają naprawdę wszechstronne zastosowanie - możesz nosić je do szkoły, na uczelnię lub do pracy. Na modną torbę ze zwierzakiem nigdy nie jest za późno.

torba listonoszka żyrafa w okularach

Nie tylko torby


Warto dodać, że w naszej ofercie zwierzaki występują nie tylko na torbach na ramię. Znajdziesz je bowiem również na plecakach, saszetkach nerkach oraz torbach podróżnych. Dzięki temu możesz skompletować cały zestaw toreb na różne okazje. Możesz również zrobić prezent komuś, kto kocha zwierzaki tak samo jak Ty.

Jak widzisz toreb na ramię wykorzystujących motyw zwierząt jest naprawdę sporo. Co więcej, są to nie tylko przedstawione przez nas torby ze zdjęciami, ale również nieco bardziej stonowane propozycje, wykorzystujące np. delikatny wzór w białe kotki. Dzięki temu każdy miłośnik zwierzaków może znaleźć idealną propozycję dla siebie. Przekonaj się i dołącz do grona zwierzolubów, którzy wyróżniają się z tłumu niebanalnymi torbami.
pixel