Top 5 - plecaki na biwak

2018-05-28
Top 5 - plecaki na biwak
Nadeszła wiosna, a wraz z nią czas wyjazdów za miasto. Ciepłe dni zachęcają do biwakowania. Aby jednak było ono w pełni przyjemne i udane, warto odpowiednio się do niego przygotować. Kluczowe znaczenie ma nie tylko to, co zabierzemy ze sobą, ale również w czym będziemy transportować niezbędne nam na biwaku rzeczy. Dlatego też przedstawiamy plecaki idealne na biwak - to propozycje dla dzieci, nastolatków, a także dorosłych, którzy również lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Plecak na biwak - jaki powinien być?

Zanim przedstawimy nasze propozycje, zastanówmy się, jaki powinien być dobry plecak na biwak. Odpowiedź jest prosta - przede wszystkim powinien być pakowny tak, by bez trudu zmieściły się w nim przekąski, ubrania na zmianę czy cieplejsze okrycie. Dlatego też warto stawiać na plecaki posiadające duże kieszenie. Poza tym, plecak powinien być wykonany z materiału odpornego na zabrudzenia czy wilgoć. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasze rzeczy nie zniszczą się w czasie biwakowania. Zadbajmy również o to, by plecak, który wybierzemy był lekki, a jego noszenie wygodne. Nie zapominajmy przecież, że biwak to często piesze wycieczki, podczas których komfort jest niezbędny. A teraz poznajmy pięć najlepszych plecaków na biwak.

Idealny dla dziewczynki

Dziewczynki, nawet podczas eskapad poza miasto, chcą wyglądać modnie. To zupełnie zrozumiałe. Dlatego też dla małych elegantek idealną propozycją będzie czarny plecak w białe kwiaty, który prezentuje się po prostu doskonale, a jednocześnie jest w stanie idealnie sprawdzić się w obozowych warunkach. Plecak ten posiada bowiem sztywne plecy, dzięki czemu noszenie go jest w pełni komfortowe, również wtedy gdy jest wypełniony po brzegi.

plecak w kwiaty dla dziewczynki

Praktyczny plecak worek

Wybierasz się na krótki wypad i nie musisz zabierać ze sobą wielu rzeczy? Zależy Ci na plecaku, który będziesz mógł wziąć ze sobą na wycieczkę? Postaw na praktyczne i bardzo modne plecaki worki, Nasza propozycja to plecak worek pikowany, który nawiązuje do jednego z najmodniejszych obecnie trendów. Jest praktyczny, lekki a przy tym całkiem pojemny. Co więcej, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku nastolatków, jak i osób dorosłych.

plecak worek miejski pikowany

Dla nastolatka

Nastolatkowie mają do siebie to, że trudno rozstać im się z nowoczesnymi technologiami nawet podczas wyjazdu za miasto. Chętnie zabierają ze sobą telefon lub tablet. Warto o tym pamiętać, poszukując plecaka dla osoby w tym wieku. Nasza propozycja to czarny plecak dla chłopca z kieszenią na laptopa. Jest nowoczesny, lekki i modny a przy tym pomieści naprawdę sporo. Wykonany z materiału CODURA skutecznie ochroni wszystkie rzeczy nastolatka przed zabrudzeniami, wilgocią czy uszkodzeniem.

plecak dla chłopca z kieszenią na laptopa

W sportowym stylu

To kolejna propozycja, która przypadnie do gustu nastolatkom. Czarny sportowy plecak ozdobiony napisem oraz czerwonymi dodatkami prezentuje się naprawdę dobrze i jest w stanie spełnić oczekiwania każdego młodego człowieka. jego zaletą są szerokie szelki, które nie wpijają się w ramiona. Co więcej, ten sportowy plecak jest naprawdę bardzo pojemny.

czarny sportowy plecak

Klasyczny plecak dla każdego

Naszą ostatnią propozycją jest bardzo pojemny plecak szkolny w kolorze popielatym. Wydawać by się mogło, że jest to rozwiązanie, które sprawdzi się tylko w szkole. Tymczasem, dzięki usztywnieniom plecak ten może towarzyszyć nam również na biwakach czy wycieczkach, zapewniając maksymalną wygodę i komfort. To plecak, który z powodzeniem mogą nosić dzieci, nastolatkowie i osoby dorosłe.

popielaty plecak szkolny
pixel